smajlíkVážení rodiče,

v této rubrice Vás budeme postupně informovat o akcích připravovaných v delším časovém horizontu a také akcích, které vyžadují podrobnější sdělení.

O každé akci budete mít krátkou anotační zprávu v rubrice Aktuálně, případně v patičce webových stránek (žlutý informační pás ve spodní části).

UPOZORNĚNÍ !

Na nástěnce u šatny v MŠ budou k akcím vyvěšeny seznamy účastníků.
Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme zveřejnit jména a příjmení dětí. Pokud se Vaše dítě akce účastní, najdete ho v seznamu pod organizačním číslem, které bylo dítěti přiděleno na celou dobu předškolní docházky.

• 19. 10. - Vítání občánků - na OÚ Lípa, kulturní program - vybrané děti
  • 23. 10. - Projekt s firmou Dapp - CHPM s.r.o. Lípa na Horním dvoře u Luhačovic

• 6. 11. - Výchovný koncert v Master of rock Zlín - od 10.00 hod. předškoláci
  • 7. 11. - Výukový program Jižní Amerika - Přírodovědné centrum Trnka při DDM
               Uherské Hradiště,
               v MŠ, Medvídci 9.00 - 10.00, Koťátka 10.00 - 11.00 hod.
  • 13. 11. - Vánoční focení v MŠ - zájemci
  • 22. 11. - Kulturní vystoupení na adventních trzích v Lípě s rozsvícením vánočního
                 stromu
  • 28. 11. - Vánoční hvězdička - divadelní představení, v MŠ - divadlo Z truhlice, Zlín

• 5. 12. - Mikuláš v MŠ - nadílka
  • 9. 12. - Vánoční tvoření pro rodiče s dětmi - v MŠ od 15.00 hod.
  • 10. 12. - Divadelní představení O princezně, Luciášovi a makových buchtách -
                 divadlo CZI Praha, v KD Vizovice