NABÍDKA pro školní rok 2017/2018 zatím není k dispozici.

Informace k nabídce po jejím dodání do MŠ zveřejníme.

NABÍDKA KNIH PRO DĚTI

Vážení rodiče,čtenář

nakladatelství Albatros nás opět oslovilo s nabídkou literatury pro děti předškolního a školního věku. Máte-li zájem, prohlédněte si nabídku publikací:

1. Katalog Pohádková školka - Jaro 2018 si můžete vzít v šatně MŠ, odnést domů a v klidu si ho pročíst.

Budete-li chtít objednat některou z publikací, postupujte následovně:

• Vyplňte objednávku v zadní části katalogu (na její 1. straně stačí vyplnit jméno, příjmení, bydliště, datum a podpis). Objednávku vložte do eurosložky na nástěnce na šatně MŠ u informací o KMČ.

• Termín předání objednávek v MŠ je do 28. 3. 2018. Publikace budou hromadně objednány 29. 3. 2018 . Nakladatelstvím budou publikace expedovány (do vyprodání zásob) v průběhu dubna 2018.

Platbu provádíte až po obdržení publikací.

S případnými dotazy se v MŠ obracejte na M. Holbovou. Děkujeme.

Další informace (např. o objednávkách ze starších katalogů) můžete získat na webových stránkách nakladatelství:

www.kmc.cz